Renault Captur: poraba in strošek vožnje
Bencin · Hibrid · Avtoplin · 8 različice
Poraba
4,4–6,2
L/100 km
Strošek na 100 km · Avtoplin
6,49 €
Strošek na 100 km · Hibrid
7,26 €
Strošek na 100 km · Bencin
9,40 €
CO2
99–139
g/km
Nove registracije (zadnje leto)
1755
Strošek vožnje je izračunan z današnjo povprečno ceno (Bencin 95): 1,650 €.
Strošek vožnje je izračunan z današnjo povprečno ceno (Avtoplin (LPG)): 1,063 €.
Nove registracije po letih
Registracije po vrsti goriva
- Bencin · 1044
- Hibrid · 595
- Avtoplin · 116
Najpogostejše različice
- 1.0 · 67 kW · Bencin · 1042
- 1.3 · 116 kW · Hibrid · 265
- 1.3 · 103 kW · Hibrid · 190
- 1.0 · 67 kW · Avtoplin · 116
- 1.8 · 80 kW · Hibrid · 77
- 1.6 · 69 kW · Hibrid · 50
- 1.3 · 104 kW · Hibrid · 13
- 1.2 · 84 kW · Bencin · 2
Registracije in podatki WLTP iz evropskega spremljanja emisij CO2 novih avtomobilov (EEA) za Slovenijo; zadnje leto je lahko začasno.
Različice
| Različica | Gorivo | Moč | Poraba | CO2 | Strošek na 100 km |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.8 · 80 kW | Hibrid | 80 kW (109 KM) | 4,4 L/100 km | 99–100 | 7,26 € |
| 1.6 · 69 kW | Hibrid | 69 kW (94 KM) | 4,6–4,8 L/100 km | 103–107 | 7,59 € |
| 1.2 · 84 kW | Bencin | 84 kW (114 KM) | 5,7–5,8 L/100 km | 130–131 | 9,40 € |
| 1.0 · 67 kW | Bencin | 67 kW (91 KM) | 5,8–5,9 L/100 km | 130–134 | 9,57 € |
| 1.3 · 116 kW | Hibrid | 116 kW (158 KM) | 5,8–6,0 L/100 km | 132–135 | 9,57 € |
| 1.3 · 103 kW | Hibrid | 103 kW (140 KM) | 5,8–5,9 L/100 km | 132–134 | 9,57 € |
| 1.3 · 104 kW | Hibrid | 104 kW (141 KM) | 5,8–6,0 L/100 km | 132–136 | 9,57 € |
| 1.0 · 67 kW | Avtoplin | 67 kW (91 KM) | 6,1–6,2 L/100 km | 138–139 | 6,49 € |
Uradni kombinirani podatki WLTP. Vir: Evropska agencija za okolje (EEA), spremljanje emisij CO2 novih osebnih avtomobilov (CC BY 4.0).